Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko w Świdniku: Europa w zasięgu ręki

Utworzony przez lalala, 7 marca 2012 r. o 06:38 Powrót do artykułu
Uważam, że jeśli nie będzie połączenia bezpośrednio z Frankfurtem to można zamykać lotnisko. Tam jest największy port przesiadkowy w Europie. Lublin musi mieć bezośrednie połączenie z tym kierunkiem.m Często latam na tym kierunku z Warszawy i zawsze jest bardzo duże obłożenie. Często zdarza się że brakuje miejsc w samolocie... Oczywiście przez to ceny windują sie w górę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marekk napisał:
Poprzynudzam. W tym roku wróciłem do Lublina. Pięć lat w Irlandii wystarczy.Na początku były kokosy, potem zaczęły s. ..... Dlatego może mi jest łatwiej i obiektywniej mówić o polskich problemach, ale uwierzcie mi, że ja teraz jak na to wszystko patrzę z boku, to na każdej ulicy miasta w każdym europejskim mieście chodzę z podniesionym czołem, czego i wam życzę. Ale na miłośc boską, nie biadolcie tak. Naprawdę to jest deprymujące, bo jest wiele innych narodów, ktore rzeczywiście miałyby powód do płaczu. Ale nawet one zachowują pogodę ducha. Taki Grek, nawet jak klepię teraz biedę, to stara się szukać pozytywów. A my? Piękny stadion, to zaraz żę drogi, że nieładny, że za mały. Lotnisko w Świdniku? To samo. Weźcie się ludzie już opanujcie i przestańcie biadolić. Tak się żyje strasznie trudno... Miłego dnia rodacy:))
Popieram! Przestańmy marudzić cały czas! Więcej optymizmu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚWIDNIK - Cork IRLANDIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosimy bardzo o połączenia Polska ŚWIDNIK - Cork IRLANDIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadziejé ze bédzie jednak poláczenie z Holandiá...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam wole Warszawe i Aer Lingus. Mozna w Wawie pobyc pare dni zanim na prowincje sie pojedzie do domu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z lubelszczyzny napisał:
prosimy bardzo o połączenia Polska ŚWIDNIK - Cork IRLANDIA
Gdzie ta Twoja lubelszczyzna jest,jesteś taki mundry,no to podziel się z wiedzą,bo sąsiedzi nic olubelszczyznie nie wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gdzie ta Twoja lubelszczyzna jest,jesteś taki mundry,no to podziel się z wiedzą,bo sąsiedzi nic olubelszczyznie nie wiedzą.
czepiasz się normalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
czepiasz się normalnie
Brak Ci woli do mówienia i pisania prawdy,przecież jesteś mundry,podziel się wiedzą.bo stwierdzenie"czepiasz się normalnie",każdy niedouczony tak może stwierdzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Brak Ci woli do mówienia i pisania prawdy,przecież jesteś mundry,podziel się wiedzą.bo stwierdzenie"czepiasz się normalnie",każdy niedouczony tak może stwierdzić.
to " mundry " to gwarowa naleciałość z twojej lubelszczyzny ? z tą prawdą też wyskoczyłeś, w języku potocznym uzywa się wielu uproszczeń i skrótów i to ułatwia komunikację. luźne wypowiedzi na takime forum chyba nie stanowią naruszenia regulaminu ? no brak mi woli do dalszej zabawy. jesteś upierdliwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
to " mundry " to gwarowa naleciałość z twojej lubelszczyzny ? z tą prawdą też wyskoczyłeś, w języku potocznym uzywa się wielu uproszczeń i skrótów i to ułatwia komunikację. luźne wypowiedzi na takime forum chyba nie stanowią naruszenia regulaminu ? no brak mi woli do dalszej zabawy. jesteś upierdliwy
To nie gwarowa naleciałość,bo coś co nie istnieje,to nazwy nie ma.Lubelszczyzną nazywaj swoją krainę wokół Lublina,a póki co jest Lubelskie i to jest naukowa i prawna prawda taka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ,że nie planują lotów do Eindhoven.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To nie gwarowa naleciałość,bo coś co nie istnieje,to nazwy nie ma.Lubelszczyzną nazywaj swoją krainę wokół Lublina,a póki co jest Lubelskie i to jest naukowa i prawna prawda taka.
cytuję : Lubelszczyzna – określenie regionu używane w zależności od kontekstu w odniesieniu do ziemi lubelskiej (średniowiecze), województwa lubelskiego z lat 1474–1795 lub do późniejszych województw lubelskich. Po 1999 r. instytucje samorządowe pod nazwą Lubelszczyzna określają obecne województwo lubelskie i stosują je zamiennie (synonim)[1][2]. W literaturze historycznej pod nazwą Lubelszczyzna określa się historyczne województwo lubelskie istniejące w latach 1474–1795[3]. Jego zakres obszarowy znacznie się różnił od obecnego woj. lubelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że będzie jakieś połączenie do Edynburga, bo ciągle musze dojeżdżać albo do krakowa albo do łodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edinburgh - Świdnik!! Konieczne połączenie! W Szkocji jest mnóstwo mieszkańców Lubelszczyzny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkamy w Aberdeen- Szkocja. Musimy dojeżdzać 3h do Glasgow potem lot i z Warszawy do Lublina. Myślę, że jest bardzo wielu ludzi, którzy korzystaliby z takiego połączenia! Lotnisko w Świdniku nie może bez niego istnieć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
informacja dla niepoprawnych optymistów - niedawno zadebiutowała na krajowym rynku nowa lotnicza linia Olt-Express Regional. jeszcze w lutym br. spółka zapowiedziała ekspansję na rynku polskim informacja z dziś ; przewoźnik zapowiada likwidację dwóch nierentownych połączeń między Krakowem i Wrocławiem oraz Wrocławiem i Poznaniem. no comments
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekamy całą rodziną na połączenie z Edynburgiem. Mieszkaja tam nasze dzieci. A odwiedzamy się po trzy razy w roku.Myslę,że na te połączenia czeka większość mieszkańców Lubelszczyzny. Do tej pory korzystamy z lotniska w Łodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EDYNBURG-SZKOCJA!!! oczywiscie, znam baaardzo duzo ludzi ktorzy osobiscie skorzystaliby z tego wlasnie lotniska ja i moja rodzina ze znajomymi na pierwszym miejscu!!!! Moze wtedy czesciej latalibysmy do polski czesciej niz raz w roku!!!! Duzo Polaków mieszka w Szkocji....nie bierzcie pod uwage tylko LONDYNU!!! prosze o loty do Edynburga w koncu to stolica Szkocji a polaków z lubelszczyzny i okolic co niemiara....:)xxx
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edynburg proszeeeeee!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...